[POLISH] Trasa koncertowa André Rieu w Polsce przełożona na 2022 rok

Ze względu na trwającą pandemię COVID-19 trasa koncertowa André Rieu Poland Tour 2020 zostaje przełożona  na czerwiec 2022 r. Koncerty rozpoczną się w Krakowie 7 czerwca 2022 r., a następnie w Gliwicach 8 czerwca, Łodzi 9 czerwca i Gdańsku 10 i 11 czerwca 2022 r. Posiadacze aktualnych biletów zarówno z roku 2020 jak i 2021 proszeni są o ich zachowanie, gdyż wszytskie będą uprawniały do wejścia na koncerty w nowych terminach.

Sam André Rieu mówi: Witajcie moi drodzy przyjaciele, moja orkiestra i ja nie mogliśmy się doczekać powrotu do Polski w tym roku! Dlatego jest mi bardzo smutno, że z powodu trwającej pandemii jesteśmy zmuszeni przełożyć naszą trasę koncertową na 2022 rok. Moje koncerty to dzielenie się miłością, śmiechem, śpiewem, dzielenie się zabawą. Dzielenie się radością z pięknej muzyki i wieczorne walcowanie RAZEM – nie osobno. Wasze bilety będą honorowane na nowe daty, a kiedy to wszystko się skończy, kiedy moja orkiestra, chór, soliści i ja wrócimy na scenę w Polsce, obiecuję, że sprawimy, że zapomnisz o wszystkich swoich smutkach. Sprawimy, że zapomnisz o zmartwieniach. I spędzimy szczęśliwe wieczory wypełnione muzyką, którą Ty i ja będziemy pamiętać na zawsze! Z całego serca dziękuję za lojalność i cierpliwość, za bycie członkiem naszej wielkiej „Rodziny André-Rieu”. Kochani bądźcie zdrowi i do zobaczenia w przyszłym roku! Dużo miłości dla Was, André


Gwiazda skrzypiec André Rieu sprawił, że muzyka klasyczna stała się dostępna dla milionów ludzi na całym świecie i sprawił, że walc stał się międzynarodową sensacją! Artysta stał się ostatnio najbardziej dochodowym artystą klasycznym w historii Billboard’s Boxscore. Co więcej, nadal jest klasycznym artystą z największą frekwencją na swoich koncertach, regularnie wyprzedzając w tym światowe gwiazdy popu i rocka. Rieu przyciąga tłumy i sprzedał ponad 40 milionów albumów. Jego romantyczne i radosne programy koncertowe to mieszanka lekkich klasyków, walców, muzyki filmowej i operowej, a także piosenek popowych wykonywanych przez jego Orkiestrę Johanna Straussa. Jego koncerty są również wizualną gratką dla widzów od bogatych kostiumów po ogromny ekran za orkiestrą, na którym wyświetlane są piękne, szyte na miarę obrazy dla każdej piosenki. André Rieu każdego roku występuje dla ponad pół miliona ludzi. Jego filmy na YouTube osiągnęły ponad miliard wyświetleń, a 8 milionów fanów śledzi „King of Waltz” na Facebooku. Jego najnowszy album „Jolly Holiday” osiągnął 10 pierwszych miejsc w wielu krajach, w tym na brytyjskich listach przebojów pop. André Rieu wróci do Polski w 2022 roku ze swoją pełną orkiestrą, solistami i chórem na trzygodzinne koncerty! Zachowuj swój bilet i ciesz się tymi emocjami z nami! Bilety są dostępne na andrerieu.com.

André Rieu to nie tylko wieczór. To całe życie!

André Rieu – KONCERTY W POLSCE 2022
7 Czerwca 2022 Kraków        TAURON Arena Kraków (przesunięte z 19 Czerwca 2021)
8 Czerwca 2022 Gliwice        Arena Gliwice (przesunięte z 18 Czerwca 2021)
9 Czerwca 2022 Lódz       Atlas Arena (przesunięte z 17 Czerwca 2021)
10 Czerwca 2022 Gdánsk/Sopot        Ergo Arena (przesunięte z 15 Czerwca 2021)
11 Czerwca 2022 Gdánsk/Sopot        Ergo Arena (przesunięte z 16 Czerwca 2021)


Bilety: www.andrerieu.com

Bilety zakupione zachowują ważność i automatycznie przechodzą na nowy termin.