[SLOVAK] André Rieu opäť mení dátum Bratislavského koncertu kvôli covidu-19

Kvôli prebiehajúcej pandémii koronavírusu, sa koncert Andrého Rieu v Bratislave odkladá z 3. júna 2021 na 18. novembra 2021 (štvrtok). Súčasní majitelia vstupeniek by si mali svoje zakúpené vstupenky ponechať, nakoľko automaticky zostávajú v platnosti aj na nový termín.

André Rieu odkazuje: „Ahojte moji drahí priatelia, môj orchester a ja sme sa tak veľmi tešili, že sa v júni vrátime na Slovensko! Som preto veľmi smutný, že sme vzhľadom na prebiehajúcu pandémiu nútení, presunúť náš koncert na november. Moje koncerty sú o zdieľaní: zdieľaní lásky, smiechu, zdieľaní spevu. Zdieľanie radosti z krásnej hudby a pretancovanie noci SPOLU – nie od seba. Vaše vstupenky zostávajú v platnosti automaticky aj na nový termín, a keď sa s mojim orchestrom, zborom a sólistami vrátim do Bratislavy, sľubujem, že vás prinútime zabudnúť na všetky vaše bolesti a starosti. Strávime spoločne večer plný hudby, na ktorý nikdy nezabudneme! Zo srdca vám ďakujem za vašu lojálnosť a trpezlivosť, že ste členom našej veľkej „André-Rieu rodiny“. Zostaňte zdraví a uvidíme sa neskôr v tomto roku! S láskou, André. “

Husľová superstar André Rieu sprístupnil klasickú hudbu miliónom ľudom po celom svete a z valčíka urobil medzinárodnú senzáciu. Nedávno rozšíril svoj úspech o titul najlepšie zarábajúceho umelca klasickej hudby v histórii Billboard Boxscore. Naďalej zostáva umelcom klasickej hudby s najvyššou účasťou, ktorý pravidelne predbieha v predaji popredné svetové popové a rockové hviezdy. Rieu dokázal strhnúť futbalové davy pri Šostakovičovi a predal viac ako 40 miliónov albumov.

Jeho romantické a radostné programy zahŕňajú zmes ľahkej klasiky, valčíkov, hudby z filmu a opery, ako aj popových piesní v podaní jeho Johann Strauss Orchestra, najväčšieho súkromného orchestra na svete. Jeho koncerty sú tiež vizuálnym zážitkom, od pohľadu na Rieuho a jeho hudobníkov, ktorí vstupujú cez dav a vystupujú na pódium na začiatku koncertu, až po honosné kostýmy a rozsiahlu obrazovku za orchestrom, ktorá zobrazuje nádherné obrazy ako šité na mieru pre každú skladbu. André Rieu vystupuje každý rok pre viac ako pol milióna ľudí. Jeho videá na YouTube dosiahli viac ako miliardu vzhliadnutí a 8 miliónov fanúšikov sleduje „Kráľa valčíka“ na Facebooku. Jeho posledný album „Jolly Holiday“ sa dostal na top 10 miest v mnohých krajinách vrátane britských popových hitparád. André Rieu príde v novembri do Bratislavy so svojím orchestrom, sólistami a zborom odohrať svoj trojhodinový koncert. Vstupenky sú k dispozícii na andrerieu.com.

André Rieu nie je len na večer. Je na celý život!

André Rieu – Slovensko 2021
18. november 2021 Bratislava Zimný štadión Ondreja Nepelu (namiesto 3. júna 2021)

Vstupenky: www.andrerieu.com
Zakúpené vstupenky zostávajú automaticky v platnosti aj na nový termín.